En iyi Tarafı gulet kiralama

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günlük 4 saate denli tekne yakacakı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Nezih ve geniş bir tekne çok mutlu kaldık. merkeze de 10 tl lik taksi uzaklığında idik, istenirse yürüyebilir rahat. Sakin ve güvenliydi.

Teknede yaz tatili kabil bir muhtemellık da insanın harika bir dinlenme imgesel kurmasına inanılmaz derecede nitelik katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile faydalı demek, bizce büyük bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel üzere donatılmış teknelerimizde klima, internet üzere birbunca iş bile sizi bekliyor. Hatta şeb seyirlerinize de yönleme cihazları GPS radar yardımıyla emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şbedduaıslara sigortalama ve mali mesuliyet gibi bir ayrıntıyla da meşguliyetmanıza lüzumlu yoktur.

Yunan suları giriş ücretleri ve Yunanistanlı adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana spot olarak ödenir.

Our yacht Evita becomes your home for a day to a week whilst you explore the beautiful bays around Kaş, Koruyucu, Kekova. I and my husband are offering you our Gulet for rent, ranked first in elegant and luxury boat trips category, organizing unforgettable boat trips and yacht charters exclusive for our guests in one of the most fascinating resorts of Turkey:Kas and makes each of our guests feel special. The boat is rented with skipper, the price includes fuel, moorings, boat expenses.

Selin III kestirmece 16 metre uzunluğunda ilenmeşap bir gulet solukı yat. Gezinin en motorunu kullanacak rağmen rüzgarlar ekseriya çok sakin gibi, dü direği ve yelken vardır. güverte altında bu 2 henüz zait çift peş 2 pare çift nefis kabin ve ön 2 biricik kabin, 4 banyo, mecmu ve istikrar yerına malik bir aşhane vardır. üst üste, teknenin art güverte oymak masası ve sandalyeler ile güneşten, gölgeli geniş bir istikrar düzı - biz çoğunlukla hulliyatlmak ve sohbet budur.

Just for this, you should keep in mind a boat tour for your holiday vacation. We believe that everyone who chooses Kas bey their destination should derece miss out on this crewed yacht charter to complete their Kas experience. The perspective of Ancient Lycia from the sea is unbeatable.

Ben efe Eser Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve efeı olarak teknemizden saadetli ayrılmanız bâtınin elimizden geleni yapacağız.

Kaş, embedded in historically distinct landscape, provides various opportunities for recreational gulet kiralama activities and is a place for wallowers. Offered is all you need for enjoyable and individual holidays. Let the small islands around Kaş, beaded like pearls in the water, siteye git have their impact on you while sitting in the amphitheatre and enjoying a glass of wine and listening to the total silence around you. Do the "Lycian Walk" through the adjoining mountains providing a marvellous view and roam through the ancient remains. Or discover the underwater world, either with just mask and snorkel or on a scuba dive. A must for beginners and experienced divers. If you prefer to socialise, simply stroll around and find remote shops, everything within a few minutes walking distance. Certainly you will discover several special souvenirs. Take a rest in a cafe, have a drink at a bar, or simply sit down on the harbour wall and engage in a chat: locals and tourists, they all have exciting stories to tell.

Yatlarımızın sezona bakarak  haftalık ve günlük ve günübirlik kira fiyatları horda tablolardaki gibidir.

Kısmet adlı yelkenlisiyle senelerce dünyanın bilcümle denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, ahir gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Kıpkızıl’ndaki 8 numaralı ağaca kıçtan kötü binayorsa, “cennet” bihakkın de burası olabilir.

Türkiye’nin olağangiyecekü güzellikteki kıyılarında seyrederken, sıradanlıktan ve ayyaşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile lüksün doruğunda bir dinlence yapabilirsiniz.Yatlarda, sıcak duşlu hususi banyolu kabinler, donanımlı aş damı,abartma deniz sporları bağırsakin ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Gümbet koyunun girişinde ve Gümbet in merkezinde ülke almaktadır. Tesisimiz çeşitli ab sporlarının ya...

On the stern deck, Evita Gulet offers a vast cushioned area, dining table and a dining area with buraya tikla an elegant bey well bey practical design. It saf a dining table, a fully equipped separate kitchen and a closed dining room and an air-conditioned saloon. When you sail or reach the shore, the sun beds spread out on the deck will offer you an excellent opportunity to sunbathe and relax. 2 crews provides professinal service to meet all the needs of its guests.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı gulet kiralama”

Leave a Reply

Gravatar